OCENA GRY
69%
233 głosów

Mistrzowie Spinjitzu I Koło Śmierci

Kategoria: Gry Lego NinjagoIlość zagrań: 43779Dzisiaj grano: 0 razy
Mistrzowie Spinjitzu i Koło Śmierci
Lego Ninjago Death Wheel - Mistrzowie Spinjitzu i Koło Śmierci
Za chwilę będziecie mogli po raz kolejny odwiedzić świat wojowników Lego Ninjago i kolejny raz udowodnić, że zasługujecie na miano prawdziwych mistrzów Spinjitzu! Tym razem będziecie mogli jednak stanąć również po drugiej stronie barykady i wcielić się w mrocznego władcę. To gra zręcznościowa, która będzie polegała na rzucaniu rzutkami do celów. Problem polega na tym, że do koła będzie przywiązany Zane lub jeden ze szkieletów armii ciemności. Jeśli staniecie po stronie wojowników nindżago będziecie rzucali do tarczy ze szkieletem, w przeciwnym wypadku do koła zostanie przywiązany Zane, biały ninja uzbrojony w shurikeny lodu. Waszym zadaniem będzie rzucanie do mieszczonych na tarczy celów, jednak w taki sposób, aby nie ugodzić przez przypadek postaci znajdującej się na środku drewnianej tarczy. Postarajcie się strącić wszystkie cele trafiając w sam ich środek. Takie rzuty będą najlepiej punktowane i zdobędziecie w ten sposób najwięcej punktów. W kolejnych poziomach będzie coraz trudniej, ponieważ sama tarcza zacznie obracać się znacznie szybciej, czasami będzie również zmieniała kierunek obrotu. Będziecie mieli nieskończoną liczbę rzutek, jednak każde trafienie w postać znajdującą się na kole - czy będzie to Zane czy szkielet, spowoduje utratę jednego z pięciu żyć. Sprawdźcie, jak daleko zdołacie dojść i ile razy bezbłędnie traficie wszystkie cele. W grze można zdobyć na prawdę dużo punktów, jednak późniejsze etapy będą wymagały niezwykłej celności, refleksu i zręczności!
Gry podobne do Lego Ninjago Death Wheel

Zagraj w grę Mistrzowie Spinjitzu i Koło Śmierci

162
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
69
31
69%
Jeśli spodobała Wam się gra Mistrzowie Spinjitzu i Koło Śmierci koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 43779 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Lego Ninjago Death Wheel - Mistrzowie Spinjitzu i Koło Śmierci została dodana na Gry-24.eu 2014-09-10 o godzinie 12:09 Jak do tej pory zagraliście w nią 43779 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry lego ninjago! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!