OCENA GRY
0%
1 głos

Kolorowanka Kubusia Puchatka I Kłapouchego

Kategoria: Kolorowanki Z BajekIlość zagrań: 2180Dzisiaj grano: 0 razy
Kolorowanka Kubusia Puchatka i Kłapouchego
Winnie The Pooh Coloring - Kolorowanka Kubusia Puchatka i Kłapouchego
Zapraszamy Was serdecznie do wspaniałego świata Kubusia Puchatka! Ten sympatyczny, żółty miś zawsze potrafi wprawić w dobry nastrój. Choć ma bardzo mały rozumek i czasami potrafi popełnić gafę, to i tak wszyscy go uwielbiają. Dzisiaj przeniesiecie się do Stumilowego Lasu i spróbujecie pięknie pokolorować scenkę, przedstawiającą Puchatka, oraz jego przyjaciela Kłapouchego. Ten zabawny osiołek jest chyba jedną z najbardziej charakterystycznych postaci w całej bajce. Na pewno wiele razy widzieliście jego zabawne szałasy, które nie byłyby w stanie uchronić go nawet przez deszczem. Buduje je z kilku patyków i gałązek, i bardzo często w bajce bywało tak, że jeden z jego przyjaciół przez przypadek wpadał na nie doszczętnie je niszcząc. Pewnego dnia na jego szałas spadł nawet wielki głaz i wszyscy bohaterowie widząc nieszczęście przyjaciela próbowali go podnieść budując wielki dźwig. Kłapouszek, choć zawsze chodzi smutny jest bardzo sympatyczną postacią i wbrew pozorom jest bardzo mądry. Choć nic go nie cieszy i bardzo rzadko się uśmiecha jest bardzo dobrym przyjacielem i zawsze można na niego liczyć. Bardzo często gubi swój ogon. Wracając do gry. Kubuś właśnie przebywa z Kłapouchym na pięknej polance. Wasze zadanie będzie polegało na pokolorowaniu nie tylko misia i osła, ale również całego otoczenia, włącznie z motylkiem latającym koło głowy Puchatka. Wykorzystajcie swoje pomysły i pomalujcie bohaterów oraz całą scenę na swój własny sposób!
Gry podobne do Winnie The Pooh Coloring

Zagraj w grę Kolorowanka Kubusia Puchatka i Kłapouchego

163
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
0
100
0%
Jeśli spodobała Wam się gra Kolorowanka Kubusia Puchatka i Kłapouchego koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 2180 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Winnie The Pooh Coloring - Kolorowanka Kubusia Puchatka i Kłapouchego została dodana na Gry-24.eu 2014-09-10 o godzinie 12:09 Jak do tej pory zagraliście w nią 2180 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii kolorowanki z bajek! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!