OCENA GRY
100%
1 głos

Kolorowanka Piękna I Bestia Księżniczka Bella

Kategoria: Kolorowanki Z BajekIlość zagrań: 2242Dzisiaj grano: 0 razy
Kolorowanka Piękna i Bestia Księżniczka Bella
Princess Belle Online Coloring - Kolorowanka Piękna i Bestia Księżniczka Bella
Księżniczka Bella to urocza bohaterka pięknej bajki animowanej Walta Disneya pod tytułem Piękna i Bestia. Księżniczka mieszka we Francji wraz ze swoim ojcem Maurycym. To genialny wynalazca który potrafi zbudować niesamowite maszyny. Jeśli oglądałyście bajkę to na pewno doskonale znacie jej historię. Maurycy pewnego dnia postanawia wyruszyć wraz ze swoim wynalazkiem na konkurs, jednak podczas przeprawy przez las gubi drogę. Stara się odnaleźć właściwy szlak, jednak zamiast tego dociera do starego, ponurego i posępnego zamku znajdującego się na odludziu. Ku jego wielkiemu zdumieniu zamek jest zamieszkany przez tajemniczą Bestię, która postanawia uwięzić wynalazcę. Po kilku dniach do domu powraca jedynie koń ojca Belli, i córka zaniepokojona tym faktem postanawia wyruszyć w podróż aby go odszukać. Jej również udaje się dotrzeć do tajemniczego zamku. Zawiera z Bestią pewien układ. W zamian za wolność ojca to właśnie ona od tej pory stanie się więźniem. Po pewnym czasie pomiędzy piękną dziewczyną a potworem zaczyna rodzić się uczucie, choć na początku ich relacje nie były zbyt łatwe. Za chwilę zagracie w kolorowankę, w której będziecie musiały pięknie pokolorować Bellę. Czy pamiętacie jeszcze jak wygląda księżniczka? Ma długie, brązowe włosy które sięgają jej aż do ramion. Jej oczy są koloru orzechowego a usta koloru różu. To najpiękniejsza dziewczyna ze swojego miasteczka, i nie dziwi fakt, że Bestia zakochała się w tej pięknej dziewczynie. Jeśli chcecie, możecie wykorzystać kolory znane z bajki, jednak wcale nie musicie tego robić. Równie dobrze możecie pokolorować całą scenkę po swojemu i zupełnie zmienić kolor włosów oraz sukienki księżniczki!
Gry podobne do Princess Belle Online Coloring

Zagraj w grę Kolorowanka Piękna i Bestia Księżniczka Bella

164
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
100
0
100%
Jeśli spodobała Wam się gra Kolorowanka Piękna i Bestia Księżniczka Bella koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 2242 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Princess Belle Online Coloring - Kolorowanka Piękna i Bestia Księżniczka Bella została dodana na Gry-24.eu 2014-09-10 o godzinie 12:09 Jak do tej pory zagraliście w nią 2242 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii kolorowanki z bajek! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!