OCENA GRY
100%
1 głos

Kolorowanka Disney Kaczor Donald

Kategoria: Kolorowanki Z BajekIlość zagrań: 1898Dzisiaj grano: 0 razy
Kolorowanka Disney Kaczor Donald
Donald The Duck Coloring - Kolorowanka Disney Kaczor Donald
Kaczor Donald to chyba najpopularniejszych bohater wśród bajkowych postaci Walta Disneya. Kreskówki z udziałem tego niezwykle zabawnego kaczora od dziesięcioleci potrafią rozbawić nas do łez. Bardzo często pojawia się w bajkach wraz z innymi, bardzo znanymi postaciami Disneya, takimi jak Myszka Miki, Goofy, Sknerus McKwacz czy też Daisy. Mieszka w miasteczku zwanym Kaczogrodem, a pod opieką Donalda znajdują się trzej jego siostrzeńcy - Hyzio, Dyzio oraz Zyzio. Ta zabawna ekipa małych kaczorków czasami potrafi wdać się Donaldowi we znaki. Najbardziej charakterystyczny jest sam głos Donalda, który brzmi niezwykle zabawnie w chwilach, gdy kaczor się złości. Donald to straszny pechowiec, w przeciwieństwie do swojego kuzyna Gogusia. Ciągle prześladuje go pech i nigdy nic mu się nie udaje. Powróćmy do kolorowanki. Na scence ujrzycie Kaczora Donalda w świetnym humorze. Ma na sobie swój codzienny, marynarski strój składający się z zabawnej czapeczki oraz marynarskiego wdzianka. Na jego szyi znajduje się muszka. Na pewno doskonale znacie kolory jego ubrania i bez problemu będziecie potrafili przenieść je na czarno biały obrazek. Wykorzystajcie do tego pędzelek i powoli i bardzo dokładnie pomalujcie całą scenkę, włącznie z tłem.
Gry podobne do Donald The Duck Coloring

Zagraj w grę Kolorowanka Disney Kaczor Donald

165
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
100
0
100%
Jeśli spodobała Wam się gra Kolorowanka Disney Kaczor Donald koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 1898 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Donald The Duck Coloring - Kolorowanka Disney Kaczor Donald została dodana na Gry-24.eu 2014-09-10 o godzinie 13:09 Jak do tej pory zagraliście w nią 1898 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii kolorowanki z bajek! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!