OCENA GRY
83%
6 głosów

Pościg Policyjny

Kategoria: Gry PolicyjneIlość zagrań: 1883Dzisiaj grano: 0 razy
 Pościg Policyjny
Ultimate Police Chase - Pościg Policyjny
Ultimate Police Chase to najnowsza, zupełnie darmowa gra policyjna, w której wyruszycie na niebezpieczny patrol po mieście. W pewnej chwili otrzymacie wezwanie do akcji i ruszycie swoim radiowozem w pościg za uciekającymi przestępcami, którzy przed chwilą obrabowali bank. Przestępcy będą do nas strzelać, na szczęście my nie pozostaniemy im dłużni. Będziemy mogli również atakować ścigane samochody za pomocą karabinu zainstalowanego na naszym pojeździe. Akcja gry została podzielona na trzy etapy, a każdy z nich zabierze nas na ulice innego miasta. Podczas pościgu będziemy musieli sterować naszym radiowozem i unikać wrogich pocisków. Poza tym będziemy mogli zbierać różne dodatki, dzięki którym będziemy w stanie zwiększyć pojemność baku naszego auta, podnieść jego prędkość oraz siłę ognia. Udowodnijcie, że potraficie zatrzymać każdego przestępcę i zaprowadzić porządek na ulicach miasta!
Gry podobne do Ultimate Police Chase

Zagraj w grę Pościg Policyjny

167
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
83
17
83%
Jeśli spodobała Wam się gra Pościg Policyjny koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 1883 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Ultimate Police Chase - Pościg Policyjny została dodana na Gry-24.eu 2014-09-10 o godzinie 16:09 Jak do tej pory zagraliście w nią 1883 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry policyjne! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!