OCENA GRY
100%
2 głosy

Samochodowe Parkowanie Policji

Kategoria: Gry PolicyjneIlość zagrań: 1641Dzisiaj grano: 0 razy
Samochodowe Parkowanie Policji
Police Car Parking - Samochodowe Parkowanie Policji
Zagrajcie w bardzo trudną grę, której głównym zadaniem będzie zaparkowanie samochodu policji na ponad 10 trudnych poziomach. Na każdym z nich doszło do jakiegoś przestępstwa, na które nasz bohater będący funkcjonariuszem miejskiej policji został wezwany. Aby przeprowadzić śledztwo najpierw będzie musiał zaparkować samochód na wolnym miejscu parkingowym. Po chwili przekonacie się, że wykonanie każdego zadania wcale nie będzie takie proste. W tej grze o stłuczkę bardzo łatwo. Nasze auto widocznie ma kiepski stabilizator toru jazdy, ponieważ jego koła nie prostują się samodzielnie. Jeśli przekręcimy kierownicę w prawo koła pozostaną w tej pozycji. Będziemy musieli sami je wyprostować. Bardzo łatwo zapomnieć o tym drobnym szczególe i uderzyć w jakąś przeszkodę. Niektóre poziomy to ciasne parkingi, po których bardzo trudno manewrować. Za każdy z nich zostaniemy również nagrodzeni w skali od jednej do trzech gwiazdek. Zdobycie maksymalnej ilości punktów może okazać się znacznie trudniejsze niż myślicie. W grze można również zdobyć cały szereg osiągnięć i odznaczeń, oraz zakupić kilka ciekawych udoskonaleń dla naszego policyjnego samochodu. Koniecznie zagrajcie i przekonajcie się, czy będziecie w stanie podołać wszystkim zadaniom!
Gry podobne do Police Car Parking

Zagraj w grę Samochodowe Parkowanie Policji

168
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
100
0
100%
Jeśli spodobała Wam się gra Samochodowe Parkowanie Policji koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 1641 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Police Car Parking - Samochodowe Parkowanie Policji została dodana na Gry-24.eu 2014-09-10 o godzinie 16:09 Jak do tej pory zagraliście w nią 1641 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry policyjne! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!