OCENA GRY
100%
2 głosy

Parkowanie Sportowych Samochodów 3D

Kategoria: Gry ParkowanieIlość zagrań: 1833Dzisiaj grano: 2 razy
Parkowanie Sportowych Samochodów 3D
Park It 3D Sports Car - Parkowanie Sportowych Samochodów 3D
Najnowsza gra dla miłośników parkowanie samochodów w 3D! Przetestujcie swoje parkingowe zdolności za kierownicą jednego z trzech superszybkich, sportowych samochodów i pokażcie co potraficie! Będziecie mogli również pojeździć muskularnymi samochodami amerykańskimi wyposażonymi w potężne silniki V8. Jak zwykle w Park It 3D będziecie musieli ukończyć 18 poziomów i spróbować zaparkować samochód na każdym z 18 poziomów. Na każdej lokacji znajduje się miejsce oznaczone paskami. To właśnie tam musicie dojechać i ustawić swoje auto w jego obrębie. W menu gry będziecie mogli wybrać jeden z trzech sportowych wozów. Wybierzcie ten, który najbardziej Wam się podoba i ruszajcie na pierwszą misję parkingową! Grafika samej gry bardzo przypomina tą znaną z poprzednich części Park It 3D. Choć nie powala na kolana, to i tak gra się całkiem przyjemnie. Zagrajcie i przejdźcie wszystkie poziomy, a następnie wpiszcie się na listę najlepszych wyników!
Gry podobne do Park It 3D Sports Car

Zagraj w grę Parkowanie Sportowych Samochodów 3D

169
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
100
0
100%
Jeśli spodobała Wam się gra Parkowanie Sportowych Samochodów 3D koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 1833 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Park It 3D Sports Car - Parkowanie Sportowych Samochodów 3D została dodana na Gry-24.eu 2014-09-11 o godzinie 10:09 Jak do tej pory zagraliście w nią 1833 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry parkowanie! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!