OCENA GRY
64%
11 głosów

Parkowanie Autobusu Na Lotnisku 3D

Kategoria: Gry ParkowanieIlość zagrań: 3271Dzisiaj grano: 1 razy
Parkowanie Autobusu na Lotnisku 3D
Park It 3D Airport Bus - Parkowanie Autobusu na Lotnisku 3D
Czy mieliście kiedyś okazję grać w grę, polegającą na parkowaniu autobusem? Jeśli nie to za chwilę możecie nadrobić swoje zaległości w grach parkingowych! W poprzednich dwóch częściach gry z serii Park It 3D mogliście już parkować taksówką oraz wielkim Jumbo Jetem na płycie lotniska. Dzisiaj czeka na Was kolejne, parkingowe zadanie. Tym razem znów przeniesiecie się na lotnisko, jednak pojazd, którym będziecie po nim jeździć będzie miał wszystkie cztery koła. To autobus przeznaczony do przewożenia pasażerów od głównego wejścia, aż pod sam samolot którym wkrótce odlecą. Wsiadaj za kierownicę autobusu i ruszaj na pierwszą misję. Musisz uważnie kierować pojazdem tak, aby nie uderzyć w żadną przeszkodę ani inny samolot stojący na lotnisku. Dojedź do głównego wejścia i poczekaj, aż pasażerowie zajmą swoje miejsca. Następnie jedź aż do samolotu kierując się widoczną na ekranie strzałką. Na swojej drodze napotkasz wiele przeszkód oraz ciasne przejazdy, w których musisz się zmieścić. Udowodnij, że jesteś świetnym kierowcą autobusu i potrafisz zaparkować nawet w najbardziej ciasnych miejscach!
Gry podobne do Park It 3D Airport Bus

Zagraj w grę Parkowanie Autobusu na Lotnisku 3D

17
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
64
36
64%
Jeśli spodobała Wam się gra Parkowanie Autobusu na Lotnisku 3D koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 3271 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Park It 3D Airport Bus - Parkowanie Autobusu na Lotnisku 3D została dodana na Gry-24.eu 2014-08-12 o godzinie 13:08 Jak do tej pory zagraliście w nią 3271 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry parkowanie! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!