OCENA GRY
83%
23 głosów

Kolorowanka Jej Wysokość Zosia

Kategoria: Gry Księżniczka ZosiaIlość zagrań: 7473Dzisiaj grano: 0 razy
Kolorowanka Jej Wysokość Zosia
Sofia The First Kids Coloring - Kolorowanka Jej Wysokość Zosia
Mała księżniczka Zosia, bohaterka bardzo lubianej bajki dla najmłodszych emitowanej na Disney Junior potrzebuje utalentowanej artystki, która będzie potrafiła przygotować dla niej piękną sukienkę na królewski bal! Obrazek przedstawiający Zosię na razie jest smutny i czarno biały. Jeśli chcesz, aby jej wizerunek nabrał kolorów koniecznie bierz się do pracy! Na pewno przyjdzie Ci do głowy wiele ciekawych pomysłów, dzięki którym zmienisz barwy jej sukienki znanej z serialu na zupełnie inne! Jeśli chcesz, możesz również pokolorować jej włosy na nieco ciemniejszy kolor. W końcu księżniczka wcale nie musi być blondynką. Na swojej szyi jak zwykle nosi amulet Avaloru, a na jej głowie znajduje się piękna tiara wysadzana drogimi kamieniami. Te elementy również czekają, aż je pokolorujesz!
Gry podobne do Sofia The First Kids Coloring

Zagraj w grę Kolorowanka Jej Wysokość Zosia

170
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
83
17
83%
Jeśli spodobała Wam się gra Kolorowanka Jej Wysokość Zosia koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 7473 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Sofia The First Kids Coloring - Kolorowanka Jej Wysokość Zosia została dodana na Gry-24.eu 2014-09-11 o godzinie 11:09 Jak do tej pory zagraliście w nią 7473 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry księżniczka zosia! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!