OCENA GRY
85%
20 głosów

Violetta I Różnice Między Obrazkami

Kategoria: Gry ViolettaIlość zagrań: 3031Dzisiaj grano: 3 razy
Violetta i Różnice Między Obrazkami
Disney Violetta Find the Differences - Violetta i Różnice Między Obrazkami
Zapraszamy Was do naszej pierwszej gry Violetty! Choć do tej pory miałyście już okazję zabawić się w kolorowanie obrazków z piosenkarką nie mogłyście zmierzyć się z innymi, ciekawymi zadaniami! Czas nadrobić zaległości! Jeśli kochacie Violettę, to na pewno do tej pory zdążyłyście już zagrać w niemal wszystkie gry z jej udziałem i doskonale je znacie. Gra, którą dzisiaj zamieszczamy jest zupełnie nowa, i być może jeszcze w nią nie grałyście. To gra polegająca na szukaniu różnic na zdjęciach i różnych, znanych tapetach Violetty! Spotkacie w niej wiele swoich ulubionych bohaterów serialu, wśród których nie zabraknie oczywiście samej Tini. Znajdziecie w niej również Tomasa, Leona, Ludmiłę, Francescę oraz wielu innych bohaterów, których przygody śledzicie oglądając kolejne odcinki Violetty. Po rozpoczęciu gry ujrzycie dwa niemal identyczne zdjęcia. Na pierwszy rzut oka wyglądają bardzo podobnie. Aby znaleźć wszystkie różnice, które zostały na nich ukryte będziecie musiały wykazać się niezwykłą spostrzegawczością! Czasami są to na prawdę małe szczegóły, które trudno dostrzec. Jeśli zauważycie jakiś detal, który nie znajduje się na zdjęciu znajdującym się obok po prostu kliknijcie go myszką i sprawdźcie, czy miałyście rację! Gra składa się z kilku poziomów, a na każdym z nich zmierzycie się z różnicami ukrytymi na innych zdjęciach! Do dzieła! Jeśli gra Wam się podoba koniecznie polećcie ją Waszym koleżankom! Niech one również sprawdzą swoją spostrzegawczość!
Gry podobne do Disney Violetta Find the Differences

Zagraj w grę Violetta i Różnice Między Obrazkami

171
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
85
15
85%
Jeśli spodobała Wam się gra Violetta i Różnice Między Obrazkami koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 3031 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Disney Violetta Find the Differences - Violetta i Różnice Między Obrazkami została dodana na Gry-24.eu 2014-09-11 o godzinie 12:09 Jak do tej pory zagraliście w nią 3031 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry violetta! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!