OCENA GRY
71%
21 głosów

Parkowanie Wozu Strażackiego 3D

Kategoria: Gry StrażackieIlość zagrań: 4393Dzisiaj grano: 2 razy
Parkowanie Wozu Strażackiego 3D
3D Fire Fighter Parking - Parkowanie Wozu Strażackiego 3D
Nasza najnowsza gra strażacka nosi tytuł Parkowanie Wozu Strażackiego 3D. To gra, która pozwoli Wam poczuć klimat oraz przypływ adrenaliny towarzyszący życiu strażaków! Za chwilę będziecie mieli jedyną w swoim rodzaju okazję, aby zasiąść za kierownicą wielkiego, czerwonego wozu strażackiego wyposażonego w długi wąż, drabinę oraz całą masę sprzętu potrzebnego podczas akcji i gaszenia pożarów. Będziecie mogli sprawdzić, jak wygląda kierowanie tak wielkim pojazdem i manewrowanie nim po mieście. Cała gra składa się w całości z 15 ciekawych poziomów. Jeśli chcecie ukończyć każdy z nich będziecie musieli zaparkować swój wóz na wyznaczonym polu i jednocześnie dopilnować, aby nie doszło do żadnego wypadku. Gdy strażacy otrzymują wezwanie do akcji zadaniem kierowcy jest jak najszybsze dotarcie do celu. Tutaj liczy się każda sekunda i nie można pozwolić sobie na niespodzianki. Dajcie z siebie wszystko i ukończcie każdy poziom mieszcząc się w czasie!
Gry podobne do 3D Fire Fighter Parking

Zagraj w grę Parkowanie Wozu Strażackiego 3D

173
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
71
29
71%
Jeśli spodobała Wam się gra Parkowanie Wozu Strażackiego 3D koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 4393 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra 3D Fire Fighter Parking - Parkowanie Wozu Strażackiego 3D została dodana na Gry-24.eu 2014-09-11 o godzinie 18:09 Jak do tej pory zagraliście w nią 4393 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry strażackie! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!