OCENA GRY
50%
8 głosów

Gaszenie Pożarów Wozem Strażackim

Kategoria: Gry SamochodoweIlość zagrań: 3705Dzisiaj grano: 3 razy
Gaszenie Pożarów Wozem Strażackim
Firefighters Rush - Gaszenie Pożarów Wozem Strażackim
Prezentujemy Wam jeszcze jedną grę strażacką, która tym razem będzie stanowiła połączenie jazdy wozem strażackim i gry w gaszenie pożarów. Choć na pierwszy rzut oka gra wygląda podobnie do wielu innych, to jednak nie dajcie się zwieść pozorom. Przekonacie się o tym, gdy pokonacie wszystkie pagórki i dojedziecie do pierwszego, palącego się budynku. W tym momencie gra z typowej samochodówki przemienia się w grę zręcznościową. Za pomocą naszego węża musimy gasić ogień pojawiający się w oknach domu. Na to zadanie mamy jednak bardzo mało czasu, i musimy wykazać się całkiem sporym refleksem. Jeśli nie uda nam się ugasić pożaru musimy rozpoczynać misję od początku. W grze znajdziecie całkiem sporo takich niespodzianek. Wóz strażacki, którym jeździmy jest dodatkowo bardzo szybki i czasami ławo o wywrotkę. Koniecznie zagrajcie także w inne gry o strażakach, które zebraliśmy dla Was w tej kategorii!
Gry podobne do Firefighters Rush

Zagraj w grę Gaszenie Pożarów Wozem Strażackim

174
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
50
50
50%
Jeśli spodobała Wam się gra Gaszenie Pożarów Wozem Strażackim koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 3705 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Firefighters Rush - Gaszenie Pożarów Wozem Strażackim została dodana na Gry-24.eu 2014-09-11 o godzinie 19:09 Jak do tej pory zagraliście w nią 3705 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry samochodowe! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!