OCENA GRY
78%
9 głosów

Jazda Wozem Straży Pożarnej

Kategoria: Gry SamochodoweIlość zagrań: 2888Dzisiaj grano: 2 razy
Jazda Wozem Straży Pożarnej
Firefighters Truck 2 - Jazda Wozem Straży Pożarnej
Gratulacje! Właśnie udało Ci się dołączyć do zespołu ochotniczej straży pożarnej! Od tej chwili będziesz mógł dołączyć do swoich kolegów po fachu i być może podczas służby uratujesz nie jedno życie! Na razie wcielisz się w kierowcę pięknego, nowiutkiego wozu strażackiego i będziesz musiał jak najszybciej dowieźć swoich kolegów na miejsce akcji. Pamiętaj, że po otrzymaniu wezwania liczy się każda sekunda. W tym czasie budynek może niemal doszczętnie spłonąć. Kieruj wozem i omijaj samochody uczestniczące w miejskim ruchu. Nie zawsze pojazdy cywilne będą ustępowały Ci drogi. Miasto, po którym będziesz się poruszał jest dość duże, na szczęście przed każdą misją możesz zapoznać się z mapą i wyznaczyć dla siebie najprostszą drogę, którą dojedziesz do celu. Po ulicach chodzą również przechodnie, więc musisz zachować dodatkową ostrożność aby kogoś nie potrącić!
Gry podobne do Firefighters Truck 2

Zagraj w grę Jazda Wozem Straży Pożarnej

175
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
78
22
78%
Jeśli spodobała Wam się gra Jazda Wozem Straży Pożarnej koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 2888 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Firefighters Truck 2 - Jazda Wozem Straży Pożarnej została dodana na Gry-24.eu 2014-09-11 o godzinie 19:09 Jak do tej pory zagraliście w nią 2888 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry samochodowe! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!