OCENA GRY
73%
15 głosów

Amerykański Strażak I Gaszenie Pożarów

Kategoria: Gry SamochodoweIlość zagrań: 3042Dzisiaj grano: 1 razy
Amerykański Strażak i Gaszenie Pożarów
American Firefighter - Amerykański Strażak i Gaszenie Pożarów
Przekonajcie się na własnej skórze, jak wygląda codzienna praca amerykańskiego strażaka! W tej ekscytującej grze sześć razy wyruszycie do akcji. To gra trochę przypominająca naszą poprzednią grę, w której również jeździliśmy po mieście wozem strażackim i staraliśmy się dotrzeć na miejsce, zanim ogień pochłonie budynek. Podobnie jak tam, tutaj również wcielimy się w kierowcę i będziemy musieli dotrzeć do celu zanim będzie za późno i na miejscu pozostaną jedynie zgliszcza. W dotarciu do celu pomoże nam strzałka, która w miarę jazdy po mieście będzie pokazywała nam właściwą drogę. Obok płonącego budynku pojawi się oznaczone paskami miejsce w którym musimy zaparkować. Tuż po zaparkowaniu z naszego wozu wystrzeli strumień wody skierowany prosto w ogień. Po kilku chwilach pożar będzie już jedynie wspomnieniem, a my awansujemy do kolejnego poziomu. Oczywiście podczas drogi będziemy zmagali się z dodatkowymi utrudnieniami. Po ulicach jeżdżą samochody, które nie zawsze będą zwracały uwagę na to, że nasza straż pożarna to pojazd uprzywilejowany. Musicie je wymijać, ponieważ każda sekunda działa na naszą niekorzyść!
Gry podobne do American Firefighter

Zagraj w grę Amerykański Strażak i Gaszenie Pożarów

176
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
73
27
73%
Jeśli spodobała Wam się gra Amerykański Strażak i Gaszenie Pożarów koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 3042 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra American Firefighter - Amerykański Strażak i Gaszenie Pożarów została dodana na Gry-24.eu 2014-09-11 o godzinie 19:09 Jak do tej pory zagraliście w nią 3042 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry samochodowe! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!