OCENA GRY
0%
0 głosów

Wyścigi Samochodowe Sportowych Wozów

Kategoria: Gry WyścigoweIlość zagrań: 1805Dzisiaj grano: 0 razy
Wyścigi Samochodowe Sportowych Wozów
Streetrace Cruisin - Wyścigi Samochodowe Sportowych Wozów
Rewelacyjna gierka dla wszystkich fanów wyścigów samochodowych i sportowych wozów! Mogę z czystym sumieniem stwierdzić, że gra Streetrace Cruisin to jedna z najlepszych i najbardziej wciągających samochodówek, jakie pojawiły się ostatnio w internecie. Rozpoczynamy naszą karierę jako słabo doświadczony kierowca bez grosza przy duszy, posiadający jednak wspaniały samochód sportowy. Na początku gry mamy jedynie dostęp do dwóch z czterech świetnych samochodów. Każdy z nich możemy dodatkowo tuningować za pieniądze wygrane w wyścigach. Możemy podnosić takie parametry, jak pojemność dopalacza nitro, aerodynamika, zawieszenie oraz moc silnika. Każdy wyścig, a będzie ich dziesięć to trudne wyzwanie nawet dla doświadczonych graczy rajdówek. Wraz z nami startuje również dziewięć innych samochodów. Każdy z nich prowadzi superauto i każdy ma zamiar ukończyć wyścig na pierwszym miejscu. Nagroda za wygraną to 1000$. Możemy przeznaczyć je na udoskonalenie i podrasowanie naszego auta, lub zbierać i wykorzystać dopiero po odblokowaniu szybszego samochodu. Ostatnim autem jest piękne Lamborghini. Trasy są na prawdę fajne, a grafika w samej grze jest po prostu świetna! Jeśli raz zagracie, to na pewno nie odejdziecie od niej, dopóki nie wygracie każdego wyścigu i nie zdobędziecie wszystkich osiągnięć!
Gry podobne do Streetrace Cruisin

Zagraj w grę Wyścigi Samochodowe Sportowych Wozów

177
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
50
50
50%
Jeśli spodobała Wam się gra Wyścigi Samochodowe Sportowych Wozów koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 1805 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Streetrace Cruisin - Wyścigi Samochodowe Sportowych Wozów została dodana na Gry-24.eu 2014-09-11 o godzinie 21:09 Jak do tej pory zagraliście w nią 1805 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry wyścigowe! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!