OCENA GRY
0%
0 głosów

Wyścigi Samochodowe Rally 3D

Kategoria: Gry WyścigoweIlość zagrań: 2121Dzisiaj grano: 0 razy
Wyścigi Samochodowe Rally 3D
Rally Point 4 - Wyścigi Samochodowe Rally 3D
Przygotujcie się na niesamowitą i niezwykle grywalną grę samochodową w stylu Rally Championship! Jestem pewny, że gra po prostu zwali Was z nóg, ponieważ jest nie tylko świetnie dopracowana, ale również niesamowicie wciągająca! Jeśli raz z nią zagracie trudno będzie się Wam od niej oderwać! Autorzy przygotowali dla nas całą masę świetnych tras, dużo szybkich i pięknych samochodów, oraz sporo dodatkowych atrakcji! Znajdziemy w niej multum zróżnicowanych torów, które pozwolą nam ścigać się po rozgrzanej słońcem pustyni, śliskich i zdradliwych drogach zasypanych śniegiem lub leśnych szlakach pełnych drzew. Co więcej, w grze występują zmienne warunki pogodowe oraz pory dnia. Czasami przyjdzie nam zmagać się nie tylko z licznymi zakrętami, ale również z mrokiem nocy rozświetlonym tylko i wyłącznie snopem światła z naszych reflektorów. Raz będzie padał deszcz, innym razem sypał śnieg lub świeciło upalne słońce. Pod względem graficznym gra prezentuje się po prostu niesamowicie, i dużo jej nie brakuje do świetnego symulatora wyścigowego na PC. Na pustyni możemy nawet dostrzec falowanie powietrza spowodowanego upałem. Wszystkie samochody prowadzi się całkiem przyjemnie, jednak zachowanie samochodu bardziej przypomina gry arcade niż rasowy symulator samochodowy. Każdy wyścig musimy ukończyć w jak najlepszym czasie. Tylko dzięki dobrym wynikom będziemy mogli odblokować wszystkie trasy oraz samochody czekające w garażu. Każde auto posiada również dopalacz nitro, jednak doładowanie silnika podtlenkiem azotu może doprowadzić do eksplozji. Korzystajcie z dopalacza z głową i używajcie go głównie na prostych odcinkach dróg!
Gry podobne do Rally Point 4

Zagraj w grę Wyścigi Samochodowe Rally 3D

178
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
50
50
50%
Jeśli spodobała Wam się gra Wyścigi Samochodowe Rally 3D koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 2121 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Rally Point 4 - Wyścigi Samochodowe Rally 3D została dodana na Gry-24.eu 2014-09-11 o godzinie 21:09 Jak do tej pory zagraliście w nią 2121 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry wyścigowe! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!