OCENA GRY
50%
18 głosów

Nauka Jazdy I Symulator Parkowania

Kategoria: Gry ParkowanieIlość zagrań: 5598Dzisiaj grano: 0 razy
Nauka Jazdy i Symulator Parkowania
Sahin Park Et - Nauka Jazdy i Symulator Parkowania
Sahin Park Et to realistyczny symulator jazdy samochodem i parkowania z prawdziwego zdarzenia. Niektóre zadania przypominają kurs nauki jazdy. Znajdziemy tutaj całą masę zróżnicowanych zadań, a wśród nich znane z egzaminu na prawo jazdy parkowanie przodem, tyłem, parkowanie skośne oraz równoległe. Nie jest to gra, w której możemy swobodnie jeździć po całym planu i uderzać w co popadnie. Dwie, góra trzy stłuczki kończą grę i musimy powtarzać poziom. Nasze auto to prosta, czerwona osobówka, która podczas jazdy zachowuje się niezwykle realistycznie. Nasze auto prowadzi się niemal tak, jak prawdziwy samochód. Podskakuje na wybojach, realistycznie zachowuje się podczas skrętów i stłuczek. Jeśli zagracie, to na pewno bardzo szybko to zauważycie. Wszystkich poziomów jest aż 24. Na każdym z nich będziemy musieli dojechać do wyznaczonego miejsca na parkingu. To pole oznaczone żółtymi paskami. Zazwyczaj wspomniane pole znajduje się pomiędzy dwoma innymi samochodami, innym razem z trzech stron otoczone jest słupkami drogowymi. Do celu zazwyczaj prowadzi nas trasa wyznaczona przez kamienne murki bądź inne obiekty tworzące drogę. W grze napotykamy nawet progi zwalniające bądź unoszące się i opadające szlabany. Wszystko to sprawia, że gra zasługuje na miano symulatora i potrafi wciągnąć na długie godziny! Ukończenie wszystkich 24 poziomów to prawdziwe wyzwanie, któremu podołają jedynie najlepsi kierowcy zaprawieni w grach parkingowych!
Gry podobne do Sahin Park Et

Zagraj w grę Nauka Jazdy i Symulator Parkowania

179
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
50
50
50%
Jeśli spodobała Wam się gra Nauka Jazdy i Symulator Parkowania koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 5598 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Sahin Park Et - Nauka Jazdy i Symulator Parkowania została dodana na Gry-24.eu 2014-09-11 o godzinie 22:09 Jak do tej pory zagraliście w nią 5598 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry parkowanie! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!