OCENA GRY
50%
4 głosy

Parkowanie Samolotem 3D

Kategoria: Gry ParkowanieIlość zagrań: 2325Dzisiaj grano: 1 razy
Parkowanie Samolotem 3D
Park It 3D Airplanes - Parkowanie Samolotem 3D
Mamy przyjemność zaprosić Was do zagrania w kolejną grę w parkowanie samolotem! To jeszcze jedna część należąca do serii gier Park It 3D, więc możecie spodziewać się wspaniałej grafiki i dopracowanego modelu jazdy. Jak do tej pory mogliście nauczyć się parkowania różnymi pojazdami, między innymi samolotami. Tym razem ponownie odwiedzicie lotnisko i zasiądziecie za sterami jednego z odrzutowców. Gra składa się z kilku trybów. W zależności od tego, który z nich wybierzecie będziecie mogli zmierzyć się z innymi misjami i zadaniami. Pierwszy z nich to tryb treningu, drugi - wykonywanie prawdziwych misji. Wybierzcie jeden z trzech samolotów dostępnych w hangarze i ruszajcie na pierwsze zadanie! Podobnie jak wcześniej, znajdziecie 18 zadań do wykonania, a każde z nich będzie nieco trudniejsze od poprzedniego. Możecie również zmienić kąt widzenia kamery wybierając jeden z trzech dostępnych widoków. Powoli i ostrożnie rozpędźcie samolot jednocześnie cały czas mając w pogotowiu hamulec. Niektóre zadania będą wymagały przeprowadzenia samolotu przez pas ułożony z beczek, innym razem zaparkowania maszyny w miejscu oznaczonym żółtymi liniami. Pamiętajcie, że to nie samochód i jego skrzydła mają sporą rozpiętość. Weźcie to pod uwagę podczas wykonywania manewrów na lotnisku i przeciskania się pomiędzy różnymi obiektami, budynkami i innymi przeszkodami!
Gry podobne do Park It 3D Airplanes

Zagraj w grę Parkowanie Samolotem 3D

18
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
50
50
50%
Jeśli spodobała Wam się gra Parkowanie Samolotem 3D koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 2325 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Park It 3D Airplanes - Parkowanie Samolotem 3D została dodana na Gry-24.eu 2014-08-12 o godzinie 13:08 Jak do tej pory zagraliście w nią 2325 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry parkowanie! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!