OCENA GRY
83%
12 głosów

Taksi I Przewożenie Pasażerów 3D

Kategoria: Gry TaxiIlość zagrań: 2739Dzisiaj grano: 0 razy
Taksi i Przewożenie Pasażerów 3D
Geordie Sim Taxi - Taksi i Przewożenie Pasażerów 3D
Najnowsza gra dla miłośników jazdy taksi! Do zupełnie darmowa gra 3D, w której będziemy mogli pojeździć po ulicach na prawdę wielkiego miasta pełnego autostrad, mostów, wąskich uliczek i zaułków. Nasza praca polega oczywiście na jeżdżeniu taksówką po mieście i transportowaniu pasażerów z miejsca na miejsce. Podczas jazdy na ekranie pojawia się wielka strzałka, wskazująca miejsce, w którym ktoś woła TAXI! Naszym zadaniem jest pojechać po pasażera, a następnie zawieźć go na miejsce, do którego chce szybko się dostać. Nasze auto nie jest niezniszczalne, i musicie o tym pamiętać. Kilka stłuczek może spowodować wybuch silnika. Po ulicach jeżdżą również inne samochody, a czasami drogi są strasznie zatłoczone. Wykorzystajcie swoje umiejętności prowadzenia samochodu i starajcie się przestrzegać wszystkich przepisów ruchu drogowego!
Gry podobne do Geordie Sim Taxi

Zagraj w grę Taksi i Przewożenie Pasażerów 3D

180
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
83
17
83%
Jeśli spodobała Wam się gra Taksi i Przewożenie Pasażerów 3D koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 2739 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Geordie Sim Taxi - Taksi i Przewożenie Pasażerów 3D została dodana na Gry-24.eu 2014-09-12 o godzinie 11:09 Jak do tej pory zagraliście w nią 2739 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry taxi! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!