OCENA GRY
50%
2 głosy

Wyścigi Pikselowych Gokartów 3D

Kategoria: Gry WyścigoweIlość zagrań: 2119Dzisiaj grano: 1 razy
Wyścigi Pikselowych Gokartów 3D
Pixel Paper Kart - Wyścigi Pikselowych Gokartów 3D
Poczujcie emocje towarzyszące zabawnym wyścigom gokartów! Pixel Paper Kart to niezwykła gra, w której wyścig, choć w pełnym 3D odbywa się na płaskich trasach przypominających rysunek na kartce papieru. Nasze auto wygląda tak, jakby przejechał po nim walec drogowy. Właśnie takie dziwactwa sprawiają, że gra jest niesamowita i wciągająca. Sama jazda gokartem daje masę frajdy, a uczestnictwo w wyścigu i ściganie się z innymi gokartami potrafi wciągnąć. Wyścigi odbywają się na 15 zróżnicowanych trasach. Niektóre z nich to typowe tory wyścigowe Formuły 1, inne są nieco bardziej plenerowe. Cała grafika gry oparta jest na pikselach i małej rozdzielczości, dzięki czemu przypomina stare, klasyczne samochodówki sprzed wielu lat. Wsiadajcie do pikselowego samochodu, wciśnijcie gaz do dechy i pędźcie do mety!
Gry podobne do Pixel Paper Kart

Zagraj w grę Wyścigi Pikselowych Gokartów 3D

181
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
50
50
50%
Jeśli spodobała Wam się gra Wyścigi Pikselowych Gokartów 3D koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 2119 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Pixel Paper Kart - Wyścigi Pikselowych Gokartów 3D została dodana na Gry-24.eu 2014-09-12 o godzinie 12:09 Jak do tej pory zagraliście w nią 2119 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry wyścigowe! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!