OCENA GRY
83%
6 głosów

Samolotowa Wojna Nad Pacyfikiem

Kategoria: Gry SamolotyIlość zagrań: 2273Dzisiaj grano: 0 razy
Samolotowa Wojna nad Pacyfikiem
World War Pacific Planes - Samolotowa Wojna nad Pacyfikiem
Druga wojna światowa była toczona na trzech frontach. Walki toczyły się na lądzie, na morzu oraz w przestworzach. Za chwilę przeniesiecie się nad Pacyfik, gdzie stoczycie walkę na śmierć i życie z atakującymi Was japońskimi myśliwcami. Będziecie mieli okazję stoczyć legendarną bitwę o Midway sterując jednym z samolotów alianckich. Tamtego pamiętnego dnia 5 czerwca 1942 amerykańskie dowództwo wykorzystało chwilę nieuwagi przeciwnika i w ten sposób zdołało przechylić szalę zwycięstwa na stronę wojsk aliantów odnosząc spektakularne zwycięstwo. Japońskie samoloty przebywające od dłuższego czasu w powietrzu musiały uzupełnić zapasy paliwa. Dodatkowo na pokładach lotniskowców właśnie przezbrajano samoloty wyposażając je w torpedy. Tym moment wykorzystały amerykańskie bombowce nurkujące obracając trzy potężne statki wroga w kule ognia. Po tej krótkiej lekcji historii możecie rozpocząć grę i spróbować swoich sił w powietrznej bitwie. Każda misja będzie niezwykle niebezpieczna, a wrogie lotnictwo nie da Wam nawet chwili wytchnienia. Strzelajcie i strącajcie wrogie myśliwce jednocześnie uważając, aby to one nie posłały Was na tamten świat!
Gry podobne do World War Pacific Planes

Zagraj w grę Samolotowa Wojna nad Pacyfikiem

182
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
83
17
83%
Jeśli spodobała Wam się gra Samolotowa Wojna nad Pacyfikiem koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 2273 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra World War Pacific Planes - Samolotowa Wojna nad Pacyfikiem została dodana na Gry-24.eu 2014-09-13 o godzinie 20:09 Jak do tej pory zagraliście w nią 2273 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry samoloty! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!