OCENA GRY
80%
5 głosów

Jazda Strażą Pożarną

Kategoria: Gry SamochodoweIlość zagrań: 3136Dzisiaj grano: 0 razy
Jazda Strażą Pożarną
Firefighters Emergency - Jazda Strażą Pożarną
Firefighters Emergency to ekscytująca gra strażacka, w której poczujecie przypływ adrenaliny związany z pośpiechem towarzyszącym ruszaniu na akcję. Na pewno wiecie, że gdy w mieście wybucha pożar strażacy jako pierwsi muszą dotrzeć na miejsce i ugasić pożar, zanim strawi on doszczętnie płonący budynek. Czasami przedarcie się przez połowę miasta czerwony wozem nie jest łatwe. Przekonacie się o tym podczas grania w ponad 10 wspaniałych, strażackich misji. Całą akcję śledzimy oglądając grę z perspektywy izometrycznej. To rzut przedstawiający całe otoczenie pod pewnym kątem. Prowadzimy nasz pojazd gnając przez ulice i starając się odszukać wskazane na mapce miejsce. Nie zawsze jest to takie łatwe, ponieważ na mapie nie widzimy naszego własnego położenia. Po dotarciu na miejsce dodatkowo musimy ugasić pożar za pomocą węża z wodą. Dopiero po wykonaniu tego zadania misja zostaje zakończona i odblokowuje się kolejny poziom.
Gry podobne do Firefighters Emergency

Zagraj w grę Jazda Strażą Pożarną

183
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
80
20
80%
Jeśli spodobała Wam się gra Jazda Strażą Pożarną koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 3136 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Firefighters Emergency - Jazda Strażą Pożarną została dodana na Gry-24.eu 2014-09-13 o godzinie 22:09 Jak do tej pory zagraliście w nią 3136 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry samochodowe! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!