OCENA GRY
87%
143 głosów

Mała Hania I Lekcja Pływania

Kategoria: Gry Baby HazelIlość zagrań: 14919Dzisiaj grano: 3 razy
Mała Hania i Lekcja Pływania
Baby Hazel Swimming Time - Mała Hania i Lekcja Pływania
Mamy przyjemność zaprosić Was do zagrania w nową grę Baby Hazel! W końcu nadszedł dzień, w którym mała Hania rozpocznie naukę pływania. Pomoże jej w tym jej wujek James, który postanowił zabrać Hanię na basen i nauczyć pływać. Pływanie to umiejętność, którą powinno opanować każde dziecko. Hania już nie może się doczekać pierwszej lekcji i jest tym faktem niezwykle podekscytowana. Za kilka chwil przyjedzie po nią wujek i razem pojadą na basen. Najpierw jednak Hazel będzie musiała znaleźć w swoim pokoju strój pływacki oraz swój czepek. Pomóżcie jej odszukać cały sprzęt w pokoju i spakujcie go do jej torby. Dopiero teraz będzie mogła wyruszyć na basen. Podczas pobytu w wodzie będziecie musieli pomagać Hani w wypełnianiu wszystkich poleceń wujka Jamesa. Słuchajcie wszystkiego co mówi i pomóżcie Hani wykonać każde zadanie. Podczas lekcji Hania nauczy się poruszać rękami i nogami i sprawdzi, jak jej ciało zachowuje się w wodzie. Na pewno świetnie jej pójdzie i już wkrótce będzie czuła się jak ryba w wodzie, a później być może stanie się świetną pływaczkę?
Gry podobne do Baby Hazel Swimming Time

Zagraj w grę Mała Hania i Lekcja Pływania

184
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
87
13
87%
Jeśli spodobała Wam się gra Mała Hania i Lekcja Pływania koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 14919 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Baby Hazel Swimming Time - Mała Hania i Lekcja Pływania została dodana na Gry-24.eu 2014-09-18 o godzinie 11:09 Jak do tej pory zagraliście w nią 14919 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry baby hazel! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!