OCENA GRY
80%
74 głosów

Pierwsza Pomoc Dla Anny I Elsy

Kategoria: Gry Kraina LoduIlość zagrań: 8423Dzisiaj grano: 0 razy
Pierwsza Pomoc dla Anny i Elsy
First Aid To Anna And Elsa - Pierwsza Pomoc dla Anny i Elsy
Anna i Elsa za chwilę będą potrzebowały kogoś, kto udzieli im pierwszej pomocy. Obie siostry uległy bardzo poważnemu wypadkowi podczas zabawy na śniegu. Bawiły się wraz z Hansem i Kristoffem w rzucanie śnieżkami i w pewnej chwili spadły z wysokiej, oblodzonej skarpy. Anna znalazła się w znacznie gorszej sytuacji, ponieważ wpadła do lodowatej rzeki i straciła przytomność. Na pomoc pobiegnie jej Kristoff, który zanurkuje po nią w lodowatą otchłań rzeki i wyciągnie ją na brzeg. Anna nadal będzie nieprzytomna. Zróbcie wszystko co w Waszej mocy aby ocalić jej życie. Gdy już skończycie leczenie Anny będziecie musieli również zająć się Elsą, która podczas upadku poważnie zraniła się w rękę. Opatrzcie jej ranę za pomocą różnych, medycznych przyborów niczym prawdziwi lekarze i dopilnujcie, aby rana szybo się zagoiła!
Gry podobne do First Aid To Anna And Elsa

Zagraj w grę Pierwsza Pomoc dla Anny i Elsy

185
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
80
20
80%
Jeśli spodobała Wam się gra Pierwsza Pomoc dla Anny i Elsy koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 8423 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra First Aid To Anna And Elsa - Pierwsza Pomoc dla Anny i Elsy została dodana na Gry-24.eu 2014-09-24 o godzinie 18:09 Jak do tej pory zagraliście w nią 8423 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry kraina lodu! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!