OCENA GRY
70%
10 głosów

Górski Patrol 3D

Kategoria: Gry ParkowanieIlość zagrań: 2591Dzisiaj grano: 0 razy
Górski Patrol 3D
Rescue 3D Mountain Patrol - Górski Patrol 3D
Górski Patrol 3D to najnowsza gra w parkowanie, w której będziecie mogli pojeździć po górach terenowym Jeepem. To auto z napędem na cztery koła, które jest w stanie podjechać niemal pod każde wzniesienie. Za chwilę rozpoczniecie pracę jako górscy ratownicy, których praca polega na odnajdywaniu turystów, którzy zagubili się podczas górskich wypraw. Podczas wykonywania każdej z misji będziemy musieli dojechać do wyznaczonego miejsca w górach, zabrać do samochodu turystów a następnie odwieźć ich do schroniska. Jazda Jeepem będzie wymagała sporej odwagi i zręczności, ponieważ czasami będziecie jeździli na skraju przepaści. Cała gra należy do świetnej serii Park It 3D, więc akcję będziemy śledzić w pełnym trójwymiarze. Dzięki temu gra jest znacznie ciekawsza!
Gry podobne do Rescue 3D Mountain Patrol

Zagraj w grę Górski Patrol 3D

186
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
70
30
70%
Jeśli spodobała Wam się gra Górski Patrol 3D koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 2591 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Rescue 3D Mountain Patrol - Górski Patrol 3D została dodana na Gry-24.eu 2014-10-02 o godzinie 09:10 Jak do tej pory zagraliście w nią 2591 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry parkowanie! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!