OCENA GRY
84%
19 głosów

Robienie Makijażu Violetcie

Kategoria: Gry ViolettaIlość zagrań: 2843Dzisiaj grano: 2 razy
Robienie Makijażu Violetcie
Violetta Fresh Makeover - Robienie Makijażu Violetcie
Wszystkie fanki Violetty zapraszamy do zagrania w jej najnowszą grę! Dzisiaj piosenkarka przejdzie prawdziwą metamorfozę, a wy dziewczyny pomożecie jej zrobić się na bóstwo. Violetta wczoraj została zaproszona przez Leona na randkę i już nie może doczekać się wieczornego wyjścia do restauracji. Z pewnością ten wieczór będzie niezwykle romantyczny. Violetta chce się do niego przygotować najlepiej jak potrafi. Waszym zadaniem będzie pomóc piosenkarce w robieniu maseczki i wieczornym strojeniu się przed lustrem. Wykorzystajcie jej najlepsze kosmetyki i pozbądźcie się wszystkich niedoskonałości z jej twarzy. Każdą z maseczek będziecie musiały nałożyć na jej twarz za pomocą specjalnego pędzelka, a następnie dokładnie spłukać ją wodą. W drugim etapie zabawicie się w ubierankę Violetty i wybierzecie dla niej szałowy strój!
Gry podobne do Violetta Fresh Makeover

Zagraj w grę Robienie Makijażu Violetcie

187
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
84
16
84%
Jeśli spodobała Wam się gra Robienie Makijażu Violetcie koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 2843 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Violetta Fresh Makeover - Robienie Makijażu Violetcie została dodana na Gry-24.eu 2014-10-13 o godzinie 16:10 Jak do tej pory zagraliście w nią 2843 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry violetta! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!