OCENA GRY
78%
37 głosów

Violetta I Kolacja Dla Leona

Kategoria: Gry ViolettaIlość zagrań: 2314Dzisiaj grano: 0 razy
Violetta i Kolacja dla Leona
Violetta Cooking for Leon - Violetta i Kolacja dla Leona
Violetta dziś wieczorem spotyka się z Leonem i postanowiła zrobić dla niego niespodziankę. Ma zamiar ugotować jego ulubione danie. Problem w tym, że Violetta potrafi śpiewać, jednak nie jest zbyt dobrą kucharką. Będzie potrzebowała kogoś, kto pomoże jej we wszystkich kuchennych obowiązkach. Najpierw jednak postarajcie się przygotować Violettę i wybierzcie dla niej jakieś ciuchy, które będzie mogła pobrudzić. Znajdźcie w jej szafie jakąś bluzkę, a na jej głowę włóżcie kucharską czapkę. W kolejnym etapie gry przeniesiecie się do kuchni bohaterki, w której znajdziecie wszystko, co będzie potrzebne do przyrządzenia wspaniałego dania. Poszczególne składniki znajdziecie w szafkach, na półkach oraz w lodówce. Jeśli będziecie postępowały dokładnie według przepisu na pewno uda Wam się przyrządzić przepyszne danie!
Gry podobne do Violetta Cooking for Leon

Zagraj w grę Violetta i Kolacja dla Leona

188
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
78
22
78%
Jeśli spodobała Wam się gra Violetta i Kolacja dla Leona koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 2314 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Violetta Cooking for Leon - Violetta i Kolacja dla Leona została dodana na Gry-24.eu 2014-10-13 o godzinie 16:10 Jak do tej pory zagraliście w nią 2314 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry violetta! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!