OCENA GRY
91%
22 głosów

Mała Hania I Zabawki Na Halloween

Kategoria: Gry Baby HazelIlość zagrań: 3554Dzisiaj grano: 2 razy
Mała Hania i Zabawki na Halloween
Baby Hazel Halloween Crafts - Mała Hania i Zabawki na Halloween
Święto Halloween zbliża się wielkimi krokami, i całe miasteczko w którym mieszka mała Hania zaczyna przygotowywać się do jego obchodów. Ludzie powoli zaczynają dekorować swoje domy różnymi, upiornymi gadżetami, szkieletami, dyniami i innymi, strasznymi gadżetami. W szkole Hani pani poprosiła dzieci, aby na jutro przygotowały kilka upiornych dekoracji którymi dzieci przyozdobią swoje szkolne klasy. Hania oczywiście postanowiła zrobić najpiękniejsze dekoracje za które być może otrzyma szóstkę do dziennika. Razem z nią spróbujecie kilka takich dekoracji przygotować. Hania przygotowała już stolik ze wszystkimi, potrzebnymi akcesoriami. Znajdziecie tam klej, nożyczki i kolorowy papier. Razem z nią na pewno stworzycie coś niezwykłego!
Gry podobne do Baby Hazel Halloween Crafts

Zagraj w grę Mała Hania i Zabawki na Halloween

189
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
91
9
91%
Jeśli spodobała Wam się gra Mała Hania i Zabawki na Halloween koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 3554 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Baby Hazel Halloween Crafts - Mała Hania i Zabawki na Halloween została dodana na Gry-24.eu 2014-10-20 o godzinie 12:10 Jak do tej pory zagraliście w nią 3554 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry baby hazel! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!