OCENA GRY
50%
22 głosów

Karetka Pogotowia 3D

Kategoria: Gry KaretkaIlość zagrań: 3404Dzisiaj grano: 1 razy
Karetka Pogotowia 3D
Park it 3D Ambulance - Karetka Pogotowia 3D
Nowa gra w parkowanie stawia przez Wami bardzo ważne zadanie. Zasiądziecie za kierownicą karetki pogotowia i ruszycie nią na ulice ruchliwego miasta. Nigdy nie wiadomo, kto może potrzebować pomocy, więc przez cały czasu musicie trzymać rękę na pulsie. W każdej chwili komuś może być potrzebny ambulans. Być może ktoś zasłabł na jednej z ulic, być może doszło do niebezpiecznego wypadku i rannego trzeba szybko przetransportować do szpitala? Postaraj się wypełnić wszystkie zadania jak najszybciej, ponieważ tylko w ten sposób będziesz w stanie ukończyć grę. Gdy otrzymasz kolejne wezwanie ruszaj na ulice i pędź nimi omijając inne samochody. Następnie zaparkuj karetkę dokładnie w wyznaczonym miejscu!
Gry podobne do Park it 3D Ambulance

Zagraj w grę Karetka Pogotowia 3D

19
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
50
50
50%
Jeśli spodobała Wam się gra Karetka Pogotowia 3D koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 3404 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Park it 3D Ambulance - Karetka Pogotowia 3D została dodana na Gry-24.eu 2014-08-13 o godzinie 20:08 Jak do tej pory zagraliście w nią 3404 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry karetka! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!