OCENA GRY
92%
77 głosów

Mała Hania I Leczenie Złamanej Ręki

Kategoria: Gry Baby HazelIlość zagrań: 6883Dzisiaj grano: 2 razy
Mała Hania i Leczenie Złamanej Ręki
Baby Hazel Hand Fracture - Mała Hania i Leczenie Złamanej Ręki
Zapraszamy Was do zupełnie nowej gry z Baby Hazel! Ten dzień nie będzie dla niej zbyt przyjemny. Podczas porannej zabawy Hania ulegnie nieszczęśliwemu wypadkowi gdy będzie próbowała ściągnąć kredki z półki. Wejdzie na pufę i spadnie łamiąc sobie rączkę. Gdy jej mama usłyszy płacz córki szybko przybiegnie aby sprawdzić co się stało. Po chwili obie będą musiały udać się do lekarza. Podczas wizyty w gabinecie zajmijcie się dziewczynką i zróbcie prześwietlenie. Lekarz będzie musiał włożyć jej rączkę w gips, który Hania będzie musiała nosić przynajmniej kilka tygodni. W końcu kość musi się ponownie zrosnąć. Wykonujcie wszystkie zadania starannie i dokładnie, pilnujcie aby Hania nie płakała i po dwóch tygodniach ponownie odwiedźcie lekarski gabinet aby sprawdzić, czy rączka jest już zdrowa!
Gry podobne do Baby Hazel Hand Fracture

Zagraj w grę Mała Hania i Leczenie Złamanej Ręki

190
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
92
8
92%
Jeśli spodobała Wam się gra Mała Hania i Leczenie Złamanej Ręki koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 6883 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Baby Hazel Hand Fracture - Mała Hania i Leczenie Złamanej Ręki została dodana na Gry-24.eu 2014-10-20 o godzinie 12:10 Jak do tej pory zagraliście w nią 6883 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry baby hazel! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!