OCENA GRY
74%
34 głosów

Ubieranka Małej Hani

Kategoria: Gry Baby HazelIlość zagrań: 4967Dzisiaj grano: 1 razy
Ubieranka Małej Hani
Baby Hazel Princess Dressup - Ubieranka Małej Hani
Baby Hazel Princess Dressup to niezwykła i bardzo sympatyczna ubieranka, której bohaterką będzie nie kto inny jak mała Hania. Dziewczynka właśnie przygotowuje się do balu przebierańców i postanowiła przebrać się za księżniczkę. Wraz ze swoją mamą wybrała się na zakupy i teraz ma z czego wybierać. Najpierw przejrzyjcie różne sukienki i zdecydujcie, w której z nich będzie dziewczynce najbardziej do twarzy. Księżniczka powinna również posiadać piękny diadem. Wybierzcie jeden z dostępnych wzorów! Możecie także zmienić jej kolor włosów i wybrać dla niej piękne kolczyki!
Gry podobne do Baby Hazel Princess Dressup

Zagraj w grę Ubieranka Małej Hani

191
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
74
26
74%
Jeśli spodobała Wam się gra Ubieranka Małej Hani koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 4967 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Baby Hazel Princess Dressup - Ubieranka Małej Hani została dodana na Gry-24.eu 2014-10-20 o godzinie 12:10 Jak do tej pory zagraliście w nią 4967 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry baby hazel! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!