OCENA GRY
74%
19 głosów

Mała Hania I Impreza Na Plaży

Kategoria: Gry Baby HazelIlość zagrań: 4079Dzisiaj grano: 2 razy
Mała Hania i Impreza na Plaży
Baby Hazel Beach Party - Mała Hania i Impreza na Plaży
Jeśli lubicie gry z Baby Hazel koniecznie zagrajcie w jedną z najfajniejszych gier o przygodach tej sympatycznej dziewczynki! Jej kuzynki postanowiły zaprosić ją do siebie na małą imprezę, którą chcą zorganizować na nadmorskiej plaży. Hania jest bardzo podekscytowana i już nie może doczekać się wyjazdu. Za chwilę do jej drzwi zapuka jej kuzynka Ashley i pomoże jej się przygotować. Na pewno będzie musiała spakować do torby nieco lżejsze ubranie, okulary przeciwsłoneczne i kilka innych gadżetów. Chce również trochę się upiększyć, więc pomożecie jej w malowaniu paznokci. Po chwili przeniesiecie się na plażę, na której wszystko jest już gotowe do rozpoczęcia zabawy. Wraz z dziewczynką będziecie mogły popływać w morzu, zbudować zamek z piasku, napić się chłodnego napoju w barze i nie tylko!
Gry podobne do Baby Hazel Beach Party

Zagraj w grę Mała Hania i Impreza na Plaży

192
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
74
26
74%
Jeśli spodobała Wam się gra Mała Hania i Impreza na Plaży koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 4079 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Baby Hazel Beach Party - Mała Hania i Impreza na Plaży została dodana na Gry-24.eu 2014-10-20 o godzinie 12:10 Jak do tej pory zagraliście w nią 4079 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry baby hazel! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!