OCENA GRY
74%
121 głosów

Anna Z Krainy Lodu I Poród

Kategoria: Gry KsiężniczkiIlość zagrań: 12177Dzisiaj grano: 0 razy
Anna z Krainy Lodu i Poród
Frozen Anna Give Birth a Baby - Anna z Krainy Lodu i Poród
Anna i Kristoff już od ponad dwóch lat są bardzo szczęśliwym małżeństwem. Już najwyższy czas, aby na świat przyszedł ich potomek! Anna niedawno dowiedziała się że jest w ciąży. Kristoff jest z tego powodu bardzo szczęśliwy i oboje nie mogą się już doczekać tego niezwykłego dnia. Za chwilę będziesz mogła pomóc Annie w porodzie i razem z nią wybierzesz się do szpitala. Podczas porodu będziesz musiała bardzo dokładnie wypełniać wszystkie polecenia lekarza. Zajmij się przyszłą mamą i wprowadź ją w stan narkozy. Konieczne będzie wykonanie cesarskiego cięcia. Postępuj dokładnie według wskazówek by już po chwili na świat przyszedł uroczy brzdąc. Na koniec sprawdź ile waży dziecko i oddaj je świeżo upieczonym rodzicom!
Gry podobne do Frozen Anna Give Birth a Baby

Zagraj w grę Anna z Krainy Lodu i Poród

193
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
74
26
74%
Jeśli spodobała Wam się gra Anna z Krainy Lodu i Poród koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 12177 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Frozen Anna Give Birth a Baby - Anna z Krainy Lodu i Poród została dodana na Gry-24.eu 2014-10-20 o godzinie 13:10 Jak do tej pory zagraliście w nią 12177 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry księżniczki! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!