OCENA GRY
73%
64 głosów

Metamorfoza Anny Z Krainy Lodu

Kategoria: Gry Kraina LoduIlość zagrań: 6097Dzisiaj grano: 0 razy
Metamorfoza Anny z Krainy Lodu
Annas Frosty Makeup - Metamorfoza Anny z Krainy Lodu
Księżniczka Anna z Krainy Lodu to bardzo znana postać. Grała jedną z głównych ról we wspaniałym filmie Kraina Lodu Walta Disneya. Jest siostrą królowej śniegu Elsy i w filmie wyrusza na jej poszukiwanie. Podczas podróży pomiędzy nią i Kristoffem, innym głównym bohaterem filmu zaczyna rodzić się gorące uczucie. Oboje zakochują się w sobie i od tej chwili są nierozłączni. Dzisiaj będziecie mogły zrobić Annie prawdziwą metamorfozę i przygotujecie ją na randkę ze swoim ukochanym. Czy pomożecie jej zrobić się na bóstwo? Na pewno będziecie miały z czego wybierać, ponieważ w gierce znajdziecie masę różnych kosmetyków, dzięki którym upiększycie księżniczkę malując jej oczy, usta, zmieniając jej fryzurę i wybierając dla niej wspaniałą suknię!
Gry podobne do Annas Frosty Makeup

Zagraj w grę Metamorfoza Anny z Krainy Lodu

194
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
73
27
73%
Jeśli spodobała Wam się gra Metamorfoza Anny z Krainy Lodu koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 6097 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Annas Frosty Makeup - Metamorfoza Anny z Krainy Lodu została dodana na Gry-24.eu 2014-10-21 o godzinie 12:10 Jak do tej pory zagraliście w nią 6097 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry kraina lodu! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!