OCENA GRY
63%
27 głosów

Symulator Policyjnego Radiowozu

Kategoria: Gry PolicyjneIlość zagrań: 4713Dzisiaj grano: 2 razy
Symulator Policyjnego Radiowozu
3D Police Car Driver Simulator - Symulator Policyjnego Radiowozu
Czy macie ochotę zagrać w najnowszą gierkę policyjną? Jeśli tak to na pewno nie będziecie zawiedzenie. Gierka jest na prawdę fajna i wciągająca. Po chwili wskoczycie za kierownicę policyjnego radiowozu i wyruszycie na wieczorny patrol po mieście. Przekonacie się, że tym razem nie będzie to rutynowe patrolowanie ulic, a walka z dziwacznymi stworami grasującymi po mieście. Miejsce akcji to pewne, niewielkie miasteczko znajdujące się gdzieś na środku pustyni. Znajduje się tam kilka budynków, kilka ulic i kilka skrzyżowań. Podczas jazdy musicie uważać na potwory i zbierać srebrne monety.
Gry podobne do 3D Police Car Driver Simulator

Zagraj w grę Symulator Policyjnego Radiowozu

195
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
63
37
63%
Jeśli spodobała Wam się gra Symulator Policyjnego Radiowozu koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 4713 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra 3D Police Car Driver Simulator - Symulator Policyjnego Radiowozu została dodana na Gry-24.eu 2014-10-21 o godzinie 12:10 Jak do tej pory zagraliście w nią 4713 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry policyjne! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!