OCENA GRY
100%
2 głosy

Kolorowanka Kotka

Kategoria: Kolorowanki ZwierzętaIlość zagrań: 2109Dzisiaj grano: 1 razy
Kolorowanka Kotka
5 Colorful Cats - Kolorowanka Kotka
Dzisiaj prezentujemy Wam niezwykłą kolorowankę z kotkami. Będziecie mogli pokolorować za pomocą różnych farb kilka uroczych kociaków na kilku różnych scenkach. Pierwsza kolorowanka przedstawia dwa, sympatyczne kotki wpatrujące się w gwiazdy. W grze znajdziecie ponad 60 różnych barw, które będziecie mogli wykorzystać do stworzenia swojego kociego arcydzieła. Zastanówcie się, jakiego koloru powinna być sierść każdego kociaka, pokolorujcie ich muszki, oczy, uszy oraz wszystkie elementy otoczenia. Obrazki możecie zmieniać w dowolnym momencie, dzięki czemu możecie jednocześnie kolorować kilka obrazków z kotami. Na początek wybierzcie ten, który najbardziej Wam się podoba i nadajcie mu trochę barw!
Gry podobne do 5 Colorful Cats

Zagraj w grę Kolorowanka Kotka

197
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
100
0
100%
Jeśli spodobała Wam się gra Kolorowanka Kotka koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 2109 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra 5 Colorful Cats - Kolorowanka Kotka została dodana na Gry-24.eu 2014-10-21 o godzinie 12:10 Jak do tej pory zagraliście w nią 2109 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii kolorowanki zwierzęta! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!