OCENA GRY
50%
4 głosy

Parkowanie Kreskówkowego Samochodu 3D

Kategoria: Gry ParkowanieIlość zagrań: 1791Dzisiaj grano: 0 razy
Parkowanie Kreskówkowego Samochodu 3D
Toon Parking - Parkowanie Kreskówkowego Samochodu 3D
Przenieście się do świata kreskówek i zagrajcie w najnowszą, świetną grę w parkowanie! Samochód, który za chwilę poprowadzicie również wygląda niczym pojazd z kreskówki, podobnie jak małe miasteczko po którym będziecie jeździli, wszystkie okoliczne domy, ulice oraz całe otoczenie. Oczywiście, jak w każdej grze w parkowanie samochodem będziecie musieli skupić się na jeździe i nie spowodować ani jednej stłuczki. W tej grze jest to szczególnie ważne, ponieważ wystarczy nawet mała stłuczka, a będziecie musieli rozpoczynać daną misję od samego początku. Na początku gry możecie trochę pojeździć i zapoznać się z rozkładem poszczególnych ulic. Dzięki temu poznacie plan miasta i nie będziecie mieli problemów z poruszaniem się po jego terenie. Każda misja będzie polegała na ustawieniu samochodu w wyznaczonym miejscu. Na pewno znajdziecie je bez problemu, ponieważ jest dobrze oznaczone. Musicie zaparkować samochód dokładnie w oznaczonym obszarze. Im szybciej prawidłowo zaparkujecie tym lepiej, ponieważ zdobędziecie w ten sposób więcej punktów. Powodzenia i miłej zabawy!
Gry podobne do Toon Parking

Zagraj w grę Parkowanie Kreskówkowego Samochodu 3D

198
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
50
50
50%
Jeśli spodobała Wam się gra Parkowanie Kreskówkowego Samochodu 3D koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 1791 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Toon Parking - Parkowanie Kreskówkowego Samochodu 3D została dodana na Gry-24.eu 2014-10-21 o godzinie 12:10 Jak do tej pory zagraliście w nią 1791 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry parkowanie! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!