OCENA GRY
64%
14 głosów

Parkowanie Autobusem Na Placu 3D

Kategoria: Gry AutobusyIlość zagrań: 3146Dzisiaj grano: 0 razy
Parkowanie Autobusem na Placu 3D
BEST Bus 3D Parking - Parkowanie Autobusem na Placu 3D
Na pewno już nie raz graliście w gry polegające na parkowaniu autobusów. To świetny gatunek gier samochodowych, ponieważ kierowanie tak dużym pojazdem jak autobus jest nieco trudniejsze niż jazda samochodem osobowym. Jeśli do tej pory nie graliście jeszcze w BEST Bus 3d Parking, to koniecznie nadróbcie zaległości, ponieważ jest to jedna z najlepszych gier autobusowych swojego gatunku. Gra charakteryzuje się bardzo ładną i w pełni trójwymiarową grafiką, bardzo fajnym modelem jazdy i ciekawymi poziomami. Będziecie poruszali się po placu, na którym stoi wiele innych pojazdów. Jeśli chwilę pojeździcie na pewno znajdziecie miejsce oznaczone paskami. To właśnie tam musicie ustawić autobus. Najważniejsze jest jednak to, aby podczas manewrowania i przeciskania się pomiędzy innymi pojazdami nie spowodować żadnej stłuczki. Po kilku uderzeniach Wasz pojazd zostanie uszkodzony i konieczne będzie powtarzanie poziomu od samego początku.
Gry podobne do BEST Bus 3D Parking

Zagraj w grę Parkowanie Autobusem na Placu 3D

199
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
64
36
64%
Jeśli spodobała Wam się gra Parkowanie Autobusem na Placu 3D koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 3146 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra BEST Bus 3D Parking - Parkowanie Autobusem na Placu 3D została dodana na Gry-24.eu 2014-10-21 o godzinie 13:10 Jak do tej pory zagraliście w nią 3146 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry autobusy! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!