OCENA GRY
50%
4 głosy

Kelnerka I Praca W Kawiarni Na Lotnisku

Kategoria: Gry Obsługa KlientaIlość zagrań: 2154Dzisiaj grano: 0 razy
Kelnerka i Praca w Kawiarni na Lotnisku
Airport Cafe - Kelnerka i Praca w Kawiarni na Lotnisku
Jeśli lubicie zabawę w sklep lub restaurację to z przyjemnością zapraszamy Was do świetnej, nowej gry online! Za chwilę rozpoczniecie pracę w charakterze kelnerki na dużym, międzynarodowym lotnisku. Czasami przy bardzo złej pogodzie samoloty mają duże opóźnienie, a pasażerowie muszą czekać całymi godzinami na swój lot. Na szczęście dzięki twojej kawiarni będą mogli spędzić ten czas w miłej atmosferze, napić się gorącej kawy lub zjeść hamburgera. Sklepik otwarty jest przez 24 godziny na dobę, więc czeka na Ciebie cała masa pracy. Podczas swojej zmiany będziesz miała pełne ręce roboty. Gdy wszystkie samoloty odlatują zgodnie z terminem klientów jest znacznie mniej, jednak w przypadku opóźnień możesz spodziewać się całkiem sporego ruchu. Z jednej strony zarobić znacznie więcej, jednak z drugiej będziesz musiała uwijać się ze wszystkimi zamówieniami bardzo szybko. Z pewnością wiesz, że nikt nie lubi czekać zbyt długo na zamówiony przez siebie posiłek, więc staraj się podawać głodnym klientom ich przekąski tak szybko jak tylko potrafisz!
Gry podobne do Airport Cafe

Zagraj w grę Kelnerka i Praca w Kawiarni na Lotnisku

2
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
50
50
50%
Jeśli spodobała Wam się gra Kelnerka i Praca w Kawiarni na Lotnisku koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 2154 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Airport Cafe - Kelnerka i Praca w Kawiarni na Lotnisku została dodana na Gry-24.eu 2014-08-05 o godzinie 21:08 Jak do tej pory zagraliście w nią 2154 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry obsługa klienta! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!