OCENA GRY
76%
17 głosów

Parkowanie Policyjnym Radiowozem 3D

Kategoria: Gry PolicyjneIlość zagrań: 3324Dzisiaj grano: 0 razy
Parkowanie Policyjnym Radiowozem 3D
Park It 3D Police - Parkowanie Policyjnym Radiowozem 3D
Za chwilę przeniesiecie się do jednego z amerykańskich miast, będącego niemal na samym szczycie jeśli chodzi o rankingi przestępczości - Detroit. Jak z pewnością się domyślacie wcielicie się w rolę pewnego policjanta patrolującego ulicę miasta, starającego się zaprowadzić w nim ład i porządek. Na pewno wiecie, że zadanie które przed Wami stoi nie będzie łatwe. Każdego dnia przemierzać będziesz różne zakamarki Detroit, jeździć po ciemnych zaułkach i reagować na wezwania. Gdy zostanie popełnione jakieś przestępstwo jak najszybciej dotrzyj na miejsce zbrodni i zaparkuj policyjny radiowóz dokładnie w wyznaczonym miejscu. Czeka na ciebie 18 ciekawych misji, wśród których znajdziesz nie tylko banalne zadania parkingowe, ale również znacznie trudniejsze misje, wymagające sporej wprawy w prowadzeniu samochodu. Do dzieła!
Gry podobne do Park It 3D Police

Zagraj w grę Parkowanie Policyjnym Radiowozem 3D

20
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
76
24
76%
Jeśli spodobała Wam się gra Parkowanie Policyjnym Radiowozem 3D koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 3324 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Park It 3D Police - Parkowanie Policyjnym Radiowozem 3D została dodana na Gry-24.eu 2014-08-13 o godzinie 21:08 Jak do tej pory zagraliście w nią 3324 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry policyjne! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!