OCENA GRY
83%
6 głosów

Parkowanie Samochodem W Deszczu

Kategoria: Gry ParkowanieIlość zagrań: 1984Dzisiaj grano: 0 razy
Parkowanie Samochodem w Deszczu
Supercar Rain Parking - Parkowanie Samochodem w Deszczu
Super gierka dla wszystkich miłośników szybkich samochodów i parkowania na mieście! W grze znajdziecie trzy, wspaniałe auta. Pierwszym z nich jest Audi. Jeśli wykonacie kilka misji i zaparkujecie je we wszystkich miejscach będziecie mogli kupić kolejny wóz, którym jest sportowe BMW. Jeśli wykonacie wszystkie zadania za kółkiem tego niemieckiego auta będziecie mogli odblokować najlepszy pojazd dostępny w grze, czyli Lamborghini! W grze przez cały czas pada ulewny deszcz i ulice są zalane. Na dodatek panuje tam spory ruch. Musimy wykorzystać każdą chwilę, gdy na ulicy nie ma nikogo i dojechać do wyznaczonego miejsca. Czasami będziemy musieli zaparkować tyłem, innym razem spróbujemy parkowania równoległego. Liczy się również to w jaki sposób ustawimy pojazd. Zwróćcie uwagę jakie napisy widnieją na polu i ustawcie przód samochodu tam, gdzie powinien się znaleźć.
Gry podobne do Supercar Rain Parking

Zagraj w grę Parkowanie Samochodem w Deszczu

201
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
83
17
83%
Jeśli spodobała Wam się gra Parkowanie Samochodem w Deszczu koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 1984 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Supercar Rain Parking - Parkowanie Samochodem w Deszczu została dodana na Gry-24.eu 2014-10-21 o godzinie 15:10 Jak do tej pory zagraliście w nią 1984 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry parkowanie! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!