OCENA GRY
84%
19 głosów

Symulator Porshe 3D

Kategoria: Gry 3DIlość zagrań: 3499Dzisiaj grano: 1 razy
Symulator Porshe 3D
3d Porsche Simulator - Symulator Porshe 3D
3D Porsche Simulator to nic innego, jak prosty symulator jazdy samochodem marki Porsche. Jeśli kiedyś marzyliście aby przejechać się tym niezwykłym samochodem to teraz będziecie mieli ku temu niezłą okazję. Wsiądźcie za jego kierownicę, odpalcie silnik i usłyszcie ryk silnika! Ruszycie na przejażdżkę po autostradzie nocą. Oprócz nas na drodze nie ma ani jednego samochodu. Możemy rozpędzić się do niezłej prędkości ponieważ mamy pewność, że z nikim się nie zderzymy. Gierka jest bardzo podobna do symulatora radiowozu, które niedawno opublikowaliśmy na gry-24.eu. Koniecznie zagrajcie i poświęćcie tej gierce chwilę uwagi!
Gry podobne do 3d Porsche Simulator

Zagraj w grę Symulator Porshe 3D

202
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
84
16
84%
Jeśli spodobała Wam się gra Symulator Porshe 3D koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 3499 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra 3d Porsche Simulator - Symulator Porshe 3D została dodana na Gry-24.eu 2014-10-21 o godzinie 16:10 Jak do tej pory zagraliście w nią 3499 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry 3d! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!