OCENA GRY
75%
4 głosy

Upiorne Parkowanie 3D

Kategoria: Gry ParkowanieIlość zagrań: 1689Dzisiaj grano: 0 razy
Upiorne Parkowanie 3D
The Parking Dead - Upiorne Parkowanie 3D
The Parking Dead to niecodzienna gierka w parkowanie. Ziemię nawiedziła apokalipsa. Znajdujecie się w pewnym, totalnie zniszczonym mieście. Wcielicie się w postać kościotrupa prowadzącego pojazdy wyglądający niczym żywcem wyjęty z horroru. Gra posiada dość mroczny klimat i ponurą atmosferę. Chodzi w niej jednak o to samo, o co w innych gier polegających na parkowaniu. Jeździmy po ulicach rozglądając się za miejscem parkingowym, a następnie ustawiamy mroczne auto dokładnie w jego obrębie. Pierwsze misje będą bardzo proste, jednak kolejne będą wymagały pokonania kilku zakrętów lub ominięcia wielu różnych przeszkód.
Gry podobne do The Parking Dead

Zagraj w grę Upiorne Parkowanie 3D

204
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
75
25
75%
Jeśli spodobała Wam się gra Upiorne Parkowanie 3D koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 1689 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra The Parking Dead - Upiorne Parkowanie 3D została dodana na Gry-24.eu 2014-10-21 o godzinie 21:10 Jak do tej pory zagraliście w nią 1689 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry parkowanie! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!