OCENA GRY
67%
3 głosy

Wyścigi Muskularnych Samochodów V8

Kategoria: Gry WyścigoweIlość zagrań: 2320Dzisiaj grano: 1 razy
Wyścigi Muskularnych Samochodów V8
V8 Muscle Cars 3 - Wyścigi Muskularnych Samochodów V8
Weźcie udział w niezwykłym, amerykańskim wyścigu muskularnych samochodów i niczym w filmie Need for Speed przemierzcie całe stany zjednoczone rozpoczynając jazdę w Los Angeles a kończąc w Nowym Jorku! Nagroda za wygraną jest bardzo wysoka, więc do wyścigu zgłosiło się wielu, świetnych kierowców. Podczas jazdy przemierzysz wiele miast, pościgasz się z wieloma samochodami, zmierzysz z całą masę różnych przeszkód i wiele więcej! Czasami będziesz jechał po drodze asfaltowej, innym razem po piaszczystych drogach wiodących przez pustkowia. Podczas przerw pomiędzy kolejnymi odcinkami trasy możeszy wydać zdobyte pieniądze na tuning auta lub na zakup nowego samochodu.
Gry podobne do V8 Muscle Cars 3

Zagraj w grę Wyścigi Muskularnych Samochodów V8

205
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
67
33
67%
Jeśli spodobała Wam się gra Wyścigi Muskularnych Samochodów V8 koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 2320 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra V8 Muscle Cars 3 - Wyścigi Muskularnych Samochodów V8 została dodana na Gry-24.eu 2014-10-22 o godzinie 10:10 Jak do tej pory zagraliście w nią 2320 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry wyścigowe! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!