OCENA GRY
43%
7 głosów

Wyścig Terenowych Buggy 3D

Kategoria: Gry WyścigoweIlość zagrań: 2492Dzisiaj grano: 0 razy
Wyścig Terenowych Buggy 3D
Monster Buggy 3D - Wyścig Terenowych Buggy 3D
Wyścig Terenowych Buggy 3D to najnowsza, na prawdę świetna samochodówka dla chłopców, w której po raz pierwszy będziecie mogli pojeździć podrasowanym pojazdem typu Buggy. To pojazdy z odkrytą kabiną podobne do Jeepów. Posiadają jedynie dwa miejsca siedzące i świetnie radzą sobie podczas pokonywania większych wzniesień i trudnego terenu. W gierce, w którą za chwilę zagracie będziecie oglądali przejazd z perspektywy izometrycznej, czyli pod pewnym kątem. Musicie przejechać cały teren przeszkód pełen rozmaitych wyskoków, pagórków, złotych monet i różnych ulepszaczy. Grafika jest po prostu rewelacyjna, podobnie jak dźwięk oraz efekty specjalne. Podczas rozbujania przeszkód podziwiamy fajne efekty świetlne. Miłej jazdy!
Gry podobne do Monster Buggy 3D

Zagraj w grę Wyścig Terenowych Buggy 3D

206
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
43
57
43%
Jeśli spodobała Wam się gra Wyścig Terenowych Buggy 3D koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 2492 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Monster Buggy 3D - Wyścig Terenowych Buggy 3D została dodana na Gry-24.eu 2014-10-22 o godzinie 11:10 Jak do tej pory zagraliście w nią 2492 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry wyścigowe! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!