OCENA GRY
80%
84 głosów

Całowanka Anny Z Krainy Lodu

Kategoria: Gry Kraina LoduIlość zagrań: 8139Dzisiaj grano: 3 razy
Całowanka Anny z Krainy Lodu
Anna Wedding Kiss - Całowanka Anny z Krainy Lodu
Całowanka Anny z Krainy Lodu to najnowsza, darmowa gra w całowanie dla dziewcząt, w której spotkacie piękną księżniczkę Annę, oraz jej ukochanego Kristoffa. Oboje są w sobie szaleńczo zakochani, jednak na razie muszą skrywać swoje uczucie przez wszystkimi. Na chwilę obecną oboje znajdują się w jednej z komnat pałacu Elsy a królowa śniegu od czasu do czasu przechadza się w pobliżu. Anna i Kristoff mają jednak straszną ochotę się pocałować. Nie mogą jednak pozwolić, aby na całowaniu przyłapała ich Elsa. Pomóż im w pocałunkach i korzystaj z każdej chwili, gdy królowej śniegu nie ma w pobliżu!
Gry podobne do Anna Wedding Kiss

Zagraj w grę Całowanka Anny z Krainy Lodu

207
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
80
20
80%
Jeśli spodobała Wam się gra Całowanka Anny z Krainy Lodu koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 8139 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Anna Wedding Kiss - Całowanka Anny z Krainy Lodu została dodana na Gry-24.eu 2014-10-22 o godzinie 11:10 Jak do tej pory zagraliście w nią 8139 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry kraina lodu! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!