OCENA GRY
87%
84 głosów

Mała Hania I Przedszkolny Piknik

Kategoria: Gry Baby HazelIlość zagrań: 7613Dzisiaj grano: 1 razy
Mała Hania i Przedszkolny Piknik
Baby Hazel Preschool Picnic - Mała Hania i Przedszkolny Piknik
Jedna z najfajniejszych gier o przygodach Baby Hazel! Dzisiaj mała Hania wraz ze swoimi kolegami i koleżankami z przedszkola wybiera się na przedszkolny piknik. Dzieci wraz ze swoją panią idą na wycieczkę do parku wodnego. To będzie wspaniały dzień pełen różnych, wodnych zabaw, które na pewno Hania zapamięta na bardzo długo. Najpierw jednak dziewczynka będzie musiała spakować wszystkie niezbędne rzeczy. Na szczęście pomogą jej w tym rodzice. Na pewno będzie musiała zabrać ze sobą czepek oraz okulary. Podczas gry na pierwszym poziomie pomóżcie Baby Hazel znaleźć wszystkie co chce ze sobą zabrać. Na pewno po chwili torba będzie spakowana i dziewczynka będzie mogła pójść do przedszkola. Podczas kolejnych poziomów pomożesz jej w zabawie z kolegami i koleżankami w parku wodnym i dopilnujesz, aby przez cały czas świetnie się bawiła i nic nie było w stanie zepsuć jej dobrego humoru!
Gry podobne do Baby Hazel Preschool Picnic

Zagraj w grę Mała Hania i Przedszkolny Piknik

208
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
87
13
87%
Jeśli spodobała Wam się gra Mała Hania i Przedszkolny Piknik koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 7613 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Baby Hazel Preschool Picnic - Mała Hania i Przedszkolny Piknik została dodana na Gry-24.eu 2014-10-22 o godzinie 11:10 Jak do tej pory zagraliście w nią 7613 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry baby hazel! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!