OCENA GRY
78%
37 głosów

Mała Hania I Zabawa Z Bratem

Kategoria: Gry Baby HazelIlość zagrań: 6934Dzisiaj grano: 2 razy
Mała Hania i Zabawa z Bratem
Baby Hazel Sibling Care - Mała Hania i Zabawa z Bratem
Być może mieliście już okazję poznać brata Baby Hazel. Chłopiec ma na imię Matt i jest jeszcze bardzo mały. Dzisiaj Hania będzie musiała się nim zaopiekować, ponieważ jej mama jest bardzo zajęta w kuchni. Hania będzie musiała poświęcić mu sporo uwagi i dopilnować, aby chłopiec przez cały czas tryskał humorem i nie miał powodu do płaczu. Twoja przygoda rozpocznie się w jego pokoju, w którym Hania razem z bratem siedzi na dywaniku. Dookoła znajduje się pełno zabawek, a Matt co chwilę będzie ciał pobawić się czymś innym. W pewnym momencie Hania poczuje niesamowity smród. Na pewno domyślacie się co może być tego przyczyną? Będziecie musieli pomóc mamie Hani przebrać małego brzdąca w nałożyć mu czystą pieluszkę. Podczas gry będziecie musieli odszukać wszystkie przedmioty, które będą pojawiały się w chmurkach nad głowami rodzeństwa. Podczas kolejnych poziomów czeka na Was jeszcze mnóstwo innych wrażeń. Zagrajcie i przekonajcie się jakich!
Gry podobne do Baby Hazel Sibling Care

Zagraj w grę Mała Hania i Zabawa z Bratem

209
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
78
22
78%
Jeśli spodobała Wam się gra Mała Hania i Zabawa z Bratem koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 6934 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Baby Hazel Sibling Care - Mała Hania i Zabawa z Bratem została dodana na Gry-24.eu 2014-10-22 o godzinie 11:10 Jak do tej pory zagraliście w nią 6934 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry baby hazel! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!