OCENA GRY
60%
5 głosów

Parkowanie Autobusem 3D

Kategoria: Gry AutobusyIlość zagrań: 2155Dzisiaj grano: 1 razy
Parkowanie Autobusem 3D
Park It: 3D School Bus - Parkowanie Autobusem 3D
Za chwilę przekonasz się, czy potrafisz jeździć prawdziwym autobusem szkolnym w nowej, niesamowitej grze stworzonej w Unity 3D! Jazda autobusem pełnym dzieci to wielka odpowiedzialność! Kierowca takiego pojazdu musi jeździć na prawdę ostrożnie i stosować się do wszystkich przepisów ruchu drogowego. W przeciwnym razie z pewnością nie dostałby licencji. Autobus to dość długi pojazd, w tym przypadku koloru żółtego. Jazda autobusem znacznie różni się od jazdy normalnym samochodem osobowym, szczególnie, jeśli weźmie się pod uwagę jego gabaryty. Zupełnie inaczej wygląda manewrowanie, zawracanie i pokonywanie skrzyżowań, gdy kierowca musi liczyć się z tym, że pojazd jest dość długi. Sprawdź się i zagraj w grę, podczas której zmierzysz się z 18 ciekawymi zadaniami! Za każdym razem musisz dowieźć dzieci do szkoły, zanim rozpoczną się lekcje. Nie będzie to łatwe, szczególnie, gdy w mieście będzie panował spory ruch. Po dotarciu do szkoły musisz jeszcze zaparkować autobus w wyznaczonym do tego celu miejscu uważając, aby nie spowodować żadnej, choćby najmniejszej stłuczki. W przeciwnym razie bardzo szybko wylecisz z pracy.
Gry podobne do Park It: 3D School Bus

Zagraj w grę Parkowanie Autobusem 3D

21
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
60
40
60%
Jeśli spodobała Wam się gra Parkowanie Autobusem 3D koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 2155 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Park It: 3D School Bus - Parkowanie Autobusem 3D została dodana na Gry-24.eu 2014-08-13 o godzinie 21:08 Jak do tej pory zagraliście w nią 2155 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry autobusy! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!