OCENA GRY
71%
24 głosów

Nauka Jazdy Policyjnym Radiowozem

Kategoria: Gry PolicyjneIlość zagrań: 3316Dzisiaj grano: 0 razy
Nauka Jazdy Policyjnym Radiowozem
Police Academy - Nauka Jazdy Policyjnym Radiowozem
Dzisiaj mamy dla Was coś ekstra! Police Academy to niesamowita gra samochodowa, w której nauczycie się prowadzić policyjny radiowóz, parkować nim w trudnych miejscach i manewrować po placu. Naszym bohaterem jest młody kadet, który niedawno postanowił wstąpić do akademii policyjnej. Od dziecka marzył o zostaniu policjantem, łapaniu przestępców i jeżdżeniu radiowozem na patrole. Jak do tej pory udało mu się zdać wszystkie egzaminy, pozostał mu jednak jeszcze jeden test. Musi wykazać się umiejętnością jazdy. Wsiądźcie do radiowozu i ukończcie wszystkie zadania polegające na przejechaniu określonego odcinka wyznaczonego przez pachołki i ustawieniu pojazdu w wyznaczonym miejscu. Większość zadań na pewno okaże się dla Was bardzo prosta, jednak dalsze poziomy wcale nie są takie łatwe. Gra posiada bardzo ładną grafikę 3D, dzięki czemu będziecie mogli wczuć się w jej klimat!
Gry podobne do Police Academy

Zagraj w grę Nauka Jazdy Policyjnym Radiowozem

210
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
71
29
71%
Jeśli spodobała Wam się gra Nauka Jazdy Policyjnym Radiowozem koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 3316 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Police Academy - Nauka Jazdy Policyjnym Radiowozem została dodana na Gry-24.eu 2014-10-23 o godzinie 15:10 Jak do tej pory zagraliście w nią 3316 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry policyjne! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!